Která je nejhorší restaurace v Praze

23.8.2010
Hodnocení úplných gastronomických propadáků se mi píše úplně nejlépe, neboť si na tom mohu léčit svoje komplexy. Hezky se povozím po otřesné obsluze a nepoživatelném jídlu a hned mám několik dní lepší náladu a většího pindíka. Navíc psát (a věřím, že i číst) o restauracích, které se vymykají průměru, je zajímavější, než pořád dokola psát (číst) o nesmyslných oblohách, nebo tragických jídelních lístcích. Z těchto důvodů bych rád vyhlásil pátrání po nejhorší hospodě v Praze.
Copak je to za fešáka

Hledám nejhorší, protože hledat objektivně nejlepší restauraci je zhola nemožné. (Navíc všichni ví, že nejlepší je Polomino.) Posílejte tedy své návrhy na pajzly, knajpy, hospody a restaurace všeho druhu, kde vám naplivali do jídla, nebo přinesli něco jiného, než jste si objednali, kde vám natočili otřesného podmíráka a obsluha si na vás vzpomněla až při placení předraženého účtu, kde jste se udusili kouřem ačkoliv hlásají, že tam mají oddělené kuřácké a nekuřácké místnosti a kde vám do uší řval číšníkův kamarád a číšníkovo rádio.
Zároveň vás žádám, abyste vzali v úvahu i pomyslnou třídu (cenovou skupinu, chcete-li), do které daný podnik spadá. Neboť nejhorší může být snobská restaurace, kde je to relativně otřes, ale absolutně je v žebříčku kvality výše než libovolná zaplivaná špeluňka kdesi na rohu, která se jmenuje Na rohu. Prostě abychom si rozuměli, do pajzlu už člověk jde s očekáváním, že tam bude zakouříno a jídlo bude stát za starou bačkoru. Naopak do luxusní restaurace člověk jde s nadějí, že o něj bude i luxusně postaráno.
A abych nezapomněl, nepřijímám návrhy na rychlá občerstvení a čínské dobrůtky. Na to se mám až moc rád.

Komentáře

Přidej komentář

bezva napad | th0ca

23.8.2010 14:16:42

bezva napad, protoze fakt neni nic horsiho, nez kdyz si clovek chce pochutnat a prijemne posedet a je pak zoufalej kam to vlezl... (brano v potas to, ze clovek predem vi kam chce vlezt...)

re: bezva napad | Gastronimo

6.2.2011 13:17:49

Já pár tipů mám, ale rád bych si přečetl i nějaké návrhy od čtenářů. Aby to bylo takříkajíc skoro jůzr-mejd-kóntent.

f | pondelok

6.2.2011 13:17:49

najhorsiu neviem teda, kedze v prahe som sa vyskytol len velmi telegraficky =) ale pocuj, bol si uz v podniku Allegro? teda predpokladam ze asi nie...ale tam by si mohol napriklad na narodeniny ist a napisat report, maju michelinovu hviezdicku, tak som trochu zvedavy =)

re: f | Gastronimo

6.2.2011 13:16:39

No micheliny a pár dalších extra podniků si nechávám až na opravdu nějakou speciální příležitost.

re: nejhorší hospody | LeGuardian

20.7.2011 16:17:11

No jako zdroj informací můžeš využít www.ceske-hospudky.cz a vyfiltrovat si nejhůře hodnocené :-)

re: re: nejhorší hospody | Gastronimo

2.9.2011 9:28:45

To není ono, chci tak špatné hospody, že se o nich vyplatí jejich zhrozeným návštěvníkům napsat i sem ke mně.

jen Praha | Damiel

2.9.2011 9:28:45

Skoda, ze v praze znam asi jen dve nebo 3 hospudky. Zato v Plzni bych mohl poreferovat o jedne "luxusni" restauraci.

re: jen Praha | Ungo

2.9.2011 9:28:45

Navrhuju hospodu Stodola na hájích. Jinak pak U Dandů za Mírákem

re: re: jen Praha | jesterka

2.9.2011 9:28:45

proč U Dandů? Je pravda, že tam nosí pivo bez ptání před nos a vůbec je to zaplivanej pajzl ale...mají skvělé plněné bramboráčky a pivo taky ujde. Když člověk leze do pajzlu plnýho starých dědků nemůže očekávat luxus, mě tedy spíš pijí krev "Restaurace" které se tváří že tam člověk dostane uvařené jídlo a vypadne na něj ohřátý polotovar.

nejhorší zážitek | Ladka

2.9.2011 9:28:45

chcete tip na blbou hospodu?? jednu znám a shodou okolností já truhlík ji navštívila včera se svým manželem-už nikdy více!!!!Je to restaurace*HROM DO POLICE*na Vinohradech.Obsluha velmi vláčná až líná a nevšímavá-po 20 minutách čekání u stolu připlazivší se servírka se dotázala co si budeme přát.Pití donesla asi po 5 minutách a na jídlo jsme si počkali celých 45 minut.POdotýkám že v restauraci bylo tak max. 15 lidí-povětšinou *pivní skauti* a jídlo si objednal asi jen odvážlivec či trouba jako my.Po donesení jídel -pro mě kuřecí prsíčka ala karibik a manžela poličskou jehlu jsem zjistila,že mé jídlo se skládá z polostudených amerických brambor a ted pozor-kusu kuřecího čehosi s pouze teplejším plátkem šunky položeným na mase, na tom 3 kousíčky krabích tyčinek a stydnoucího sýru podivné vůně a odporné chuti.Brambory nesolené a vlažné.Mého muže překvapili bramborami horkými a masem na jehle podivného stáří.Sosík k jeho masu byl podoben UHO-prostě děs a odpornost velebnosti.Má krmě stála 166kč a jeho 256kč.Domu jsem došla s podivným pocitem v žaludku a velkým zklamáním z českých restaurací.

re: nejhorší zážitek | Gastronimo

26.2.2011 18:59:37

Díky za tip! Navštívím, ohodotím.

Nejhorší | Míra

2.9.2011 9:28:45

Podle mě je nejhorší Hlubina poblíž Anděla. V restauraci sice slušně vaří, ale to nejlepší přichází, když se kasíruje: pokud ti nezapočtou do součtu nějaký mezisoučet, tak zcela jistě (pokud je vás u stolu víc) ti započítají pivo nebo něco jiného navíc...prostě toho čeho je na výčtu nejvíc, to ti tam prostě dají ještě jednou (stalo se mi to 3x a už tam nevkročím)

Nejhorší pizzerie | jesterka

17.10.2011 10:24:40

Po dnešním zážitku už vím, že nikdy nevkročím do Restaurace pizzerie U Plebana na Betlémském nám. č.10. Dovolat se jim kvůli rezervaci nedalo, což číšn=k okomentoval slovy "buď budu obslujovat nebo zvedat telefony)Jejich pizza je gumová,nedopečená, bez chuti, na stole mají k dochucení jenom sůl a pepř, ceny jsou odpovídající centru ale úroveň jídla a obsluhy jako v zaplivanym pajzlu - opilá vedoucí, protivně se tvářící servírka která se nejen za celou dobu neusmála, ale vypadala, že sežere každého kdo nemá rezervaci (přestože vylo dost volných stolků). Jako překvapení v ceně voucheru byl alkoholický koktejl, kterým se ukázal být panák hnusné sangrie podávaný tak, že ho postavili do sklenice se sucuhým ledem který zalily aby to kouřilo a vypadalo zajímavě (asi aby člověk zapoměl na fakt, že je to hnusná sangrie). Z těch výparů je mi špatně ještě teď.

re: Nejhorší pizzerie | jesterka

17.10.2011 10:24:40

PS: až z toho píšu hromadu překlepů, omluva čtoucím.

Restaurace U Trajců | fajnšmekr

11.11.2011 13:11:23

Mám rád pivo a dobré jídlo. Tuhle jsem byl v botanické zahradě na Albertově a vlezl jsem do restaurace U Trajců. Hned ve dveřích na mně vybafl týpek v brejlích s patkou, prej Dobrý den, jak se mám a co si dám atd. - později se ukázalo, že to je provozák. Vrátilo mně to do dob "komárů", jak ve Vrchni prchni. Tak jsem se posadil a objednal pivo a něco k jídlu. Byl jsem však nemile překvapen, pivo bez pěny, podmírák - asi nějakej slejvák, nebo co... Po place pobíhali dva hošíci s cigárem v puse coby číšníci zjevně v podnapilém stavu... Jídlo bylo poživatelný ale nic moc, no měl jsem hlad. Zeptal jsem se na to pivo a hned na mně vyjel, že za ty prachy, co bych nechtěl a že na takový hosty tam jsou zvědaví... Řekl jsem si, že si nebudu kazit náladu, požádal jsem o účet. Né, že mně chtěl jěště natáhnout.

re: Restaurace U Trajců | toto je moc

23.11.2012 9:06:39

!!!!DEJTE S POZOR A VYHÝBEJTE TRAJCŮM POKUD MOŽNO OBLOUKEM!!!
Přibližně před měsícem jsme navštívili tento podnik poprvé a určitě naposledy! To co jsme tam prožili tak to opravdu néééééé. Jídelní lístek připomíná nepřehlednou a nezáživnou slohovou práci, Piva různých druhů chutnájí většinou stejně, přespříliš vysoké ceny za nealko. Ale největší extrém jsme zažily při placení kdy podnapilí blonďatý číšník se nás snažil nejen okrást ale na dotaz jestli nám vrátí zbytek peněz tak začal po nás hulákat že je majitel že nám nic nedá a vyhržoval že po nás hodí sklenicí.......

Nejhorší hospoda: | František

18.4.2014 18:01:50

Restaurace Hajnovka na Vinohradech. Špané jídlo i obsluha, předraženo!